Відділення недоношених новонароджених
596
page-template-default,page,page-id-596,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-596

Відділення недоношених новонароджених

Відділення для недоношених новонароджених

Відділення недоношених КНП «Обласна дитяча лікарня лікарня» ЗОР функціонує з 2006 року, розраховане на 30 ліжок. В середньому за рік у відділенні лікується близько 450 дітей. У нас лікуються та виходжуються діти, які народились передчасно, в терміні гестації із  22-го по 37-й тиждень.  Переважна більшість наших пацієнтів це є діти з надзвичайно низькою масою тіла (до 1500 грам). Більша частина поступає   із пологових відділень всієї області, частина переводиться із відділення реанімації новонароджених.

Відділення діє за принципом сумісного перебування матері та дитини в окремих палатах. Наші маленькі пацієнти потребують особливого догляду і неабияких професійних навиків медичного персоналу. 

Працівники нашого відділення в повному обсязі надає медичну допомогу недоношеним новонародженим згідно діючих протоколів лікування та стандартів якості. Навчають молодих мам догляду за новонародженими, принципам грудного вигодовування, а також при необхідності надають психологічну допомогу. 

Лікувальний процес забезпечується сучасною апаратурою та обладнанням: кувезами для виходжування глибоко недоношених дітей, ліжечками з підігрівом, інфузійними насосами та лампами для проведення фототерапії.

В ході обстеження та лікування залучаються вузькі спеціалісти: невролог, кардіолог, хірург, травматолог і інші.

У відділенні впроваджуються нові сучасні методи діагностики, лікування та реабілітації недоношених немовлят.

 При досягненні ваги 2,300 та в стабільному стані наші маленькі пацієнти виписуються  під нагляд сімейного лікаря. Новонароджені середнього та високого неврологічного ризику після виписки передаються під спостереження в катамнестичний кабінет поліклініки, де в подальшому отримують амбулаторно-консультативну допомогу.

Лікарі відділення:

 

Лікар – ординатор Головчак Марія Юріївна лікар-неонатолог/ педіатр, вища категорія.

Також у відділенні працюють лікар невролог дитячий     Мущинка Тетяна Юріївна

Лікар-терапевт Демян Людмила Степанівна, вища категорія.