Iнфекцiйне вiддiлення
557
page-template-default,page,page-id-557,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-557

Iнфекцiйне вiддiлення

 

  Інфекційне відділення 

Завідувач відділенням – Соловйова Віра Миколаївна

Старша медична сестра – Шеверньова Вікторія Василівна

Інфекційне відділення структурно збудовано як спеціалізоване відділення лікарні, з дотриманням вимог санітарно протиепідемічного режиму.

Це дає можливість надання звичайної та спеціалізованої допомоги дітям від 0 до 18 років.

У відділенні лікуються діти з інфекційними захворюваннями, а також діти інших профілей, що потребують стаціонарного лікування але мають інфекційні захворювання як супутню патологію і по санітарно-епідемічним нормам не можуть перебувати у підрозділах загального профілю.

Відділення розраховано на 57 ліжок. 

Для ізоляції інфекційних хворих – обладнані мельцерівські бокси, з метою попередження перехресного внутрішньолікарняного інфікування.

30 ліжок під’єднані до джерела кисню.

У відділенні працюють 5 лікарів. В тому числі є лікар – дитячий дерматолог.

Програма надання спеціалізованої допомоги дітям з інфекційними захворюваннями забезпечує сучасну діагностику та лікування всього спектру інфекційної патології – кишкові інфекції, повітряно-крапельні,       парентеральні, а також нейройнфекції.

Як скеровувати до відділення?

Для госпіталізації в інфекційне відділення потрібне скерування сімейного лікаря, лікаря швидкої допомоги, в неробочі години можливо самозвернення.