Травматолого-ортопедичне вiддiлення
580
page-template-default,page,page-id-580,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-580

Травматолого-ортопедичне вiддiлення

Ортопедо-травматологічне відділення

Завідувач відділення Дем’ян Юрій Юрійович – лікар ортопед-травматолог дитячий.

Телефонні номери відділення:

Пост: +38 03131 – 3 72 66

Загальна інформація

Основними  напрямами роботи відділення є дитяча травматологія (в тому числі й нейротравма), ортопедія, а також опікові травми. У відділенні 38 ліжок, профіль яких слідуючий: ортопедичних – 18; травматологічних – 12; опікових -3; нейрохірургічних – 5.

  • 18 ліжок ортопедичного профілю – проводиться оперативне та консервативне лікування хворих дітей з вродженими та набутими ортопедичними захворюваннями усіх локалізацій, вродженими вадами розвитку опорно-рухового апарату, в т.ч дітей з ДЦП, лійкоподібними та килевидними деформаціями грудної клітки; хірургія вроджених та набутих вад китиць та стоп; консервативне та хірургічне лікування сколіотичних деформацій хребта; видовження кінцівок. 

Застосовується комплексне лікування в кожному конкретному випадку із врахуванням стану пацієнта та згідно протоколів.

  • 12 ліжок травматологічного профілю – проводиться консервативне та оперативне лікування дітей з травмами опорно-рухового апарату всіх локалізацій, в тому числі й травматичних пошкоджень хребта.
  • 3 ліжка опікового профілю – проводиться консервативне та оперативне лікування дітей з опіковими травмами та їх наслідками (рубцевими  контрактурами та деформаціями опорно-рухового апарату).
  •  5  ліжок нейрохірургічного профілю. Консервативне та хірургічне лікування дітей з нейротравмою та вродженими вадами розвитку нервової системи (spina bifida, мієломенінгоцеле, гідроцефалія, тригоноцефалія та ін.).

У відділенні створені умови для перебування матерів по догляду за дітьми (їдальня, приготування їжі, зберігання побутових речей та продуктів тривалого зберігання).

Професійні дані лікарів

Дем’ян Юрій Юрійович –  завідувач відділенням, дитячий ортопед-травматолог вищої категорії, кандидат медичних наук.

Малець Станіслав Омелянович  – дитячий ортопед-травматолог вищої категорії.

Плеша Петро Петрович  – дитячий ортопед-травматолог І категорії.

Щербак Михайло Леонідович – дитячий ортопед-травматолог вищої категорії, кандидат медичних наук.

Вольський Ігор Степанович – дитячий ортопед-травматолог вищої категорії.

Дем’ян Юрій Юрійович –  дитячий ортопед-травматолог ІІ категорії, кандидат медичних наук.

Чомоляк Юрій Юрійович – дитячий нейрохірург вищої категорії, кандидат медичних наук.

Наукова діяльність

 У відділенні впроваджено принципи протокольного лікування дітей та підлітків з травмами, вродженими та набутими вадами розвитку скелетно-м’язевої системи. Серед них переломи кісток та їх наслідки, дисплазія кульшових суглобів, вроджений звих стегна, юнацький епіфізеоліз головки стегнової кістки, вісьові деформації кінцівок, наслідки остеомієліту, травматичні пошкодження хребта. Також лікарі відділення спеціалізуються на лікуванні дітей з дитячим церебральним паралічем та його ортопедичними проявами, артрогрипозом та ін.


Проводиться консервативне та оперативне лікування дітей з опіками та їх наслідками, а також з нейрохірургічною патологією.     


Лікарі відділення беруть участь у спеціалізованих з’їздах та конференціях державного та світового масштабу, є дійсними членами міжнародних професійних об’єднань, таких як УАОТ, EPOS, AAOS, проходять стажування у провідних клініках як у межах нашої держави так і в закордонних.