Торако-пульмонологiчне відділення
564
page-template-default,page,page-id-564,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-564

Торако-пульмонологiчне відділення

 

Торако-пульмонологічне відділення

Це сумісне відділення на 47 ліжок, а саме:

 

  • 10 торакальних,
  • 25 пульмонологічних,
  • 12 алергологічних.

 

Відділення надає висококваліфіковану діагностичну та лікувальну допомогу дітям до 18 років. Впродовж року тут обстежується та лікується понад 1000 дітей із соматичною та хірургічною патологією.

 

На базі відділення проводять повне клініко-лабораторне та рентгенологічне обстеження дітей, виконують діагностичну та лікувальну бронхоскопію та торакоцентез, бужування стравоходу, оперативне лікування атрезії стравоходу.

 

У відділенні є досвід проведення замісної імунотерапії первинних імунодефіцитів, а також обстеження та лікування хворих з муковісцидозом.

 

Всі лікарі відділення висококваліфіковані спеціалісти, які регулярно беруть участь в науково-практичних конференціях та слідкують за останніми гайдлайнами. Лікарі радо співпрацюють із батьками та колегами задля встановлення вірного діагнозу та правильної тактики лікування.