Вiддiлення анестезіології та інтенсивної терапії для новонароджених
577
page-template-default,page,page-id-577,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-577

Вiддiлення анестезіології та інтенсивної терапії для новонароджених

Відділення анестезіологіі та інтенсивної терапії для новонароджених

Функціонує в ОДЛ з 1997 року. На момент відкриття було організовано 6 ліжко-місць. З

а ці роки пройдено довгий шлях по дооснащенню та збільшенню потужностей відділення.

На теперешній час  підрозділ, який здійснює всі види інтенсивної терапії новонародженим дітям Закарпатської області. А саме:

  • всі різновиди респіраторної підтримки;
  • виходжування немовлят з критично малою вагою, або гестаційним віком;
  • інтенсивна терапія важких постгіпоксчних станів;
  • лікування широкого спектру інфекційних захворювань у немовлят;
  • корекція різноманітних вроджених вад розвитку в співпраці з хірургічним відділенням, кардіологами, нейрохірургами, торакальними хірургами. Спеціалісти ВАІТ здійснюють передопераційну підготовку, анестезіологічне забезпечення та післяопераційний догляд до стабілізації стану;
  • інтенсивна терапія будь яких загрозливих життю станів у немовлят.

В складі ВАІТ для новонароджених функціонує виїздна неонатологічна бригада. В цілодобовому режимі лікарі відділення здійснюють виїзди в районні лікарні області,  де консультують, стабілізують та транспортують немовлят в загрозливих життю станах для подальшого лікування. Також  силами наших лікарів, обладнаним реанімобілем перевозять немовлят з важкими вадами розвитку для лікування на вищих рівнях надання допомоги (м.Київ).

ВАІТ оснащено сучасними апаратами традиційної вентиляції легень, неінвазивної вентиляції, CPAP терапії, високочастотної вентиляції. Функціонує система цілодобового моніторингу та відеоспостереження за станом хворих. Працюють інкубатори, відкриті реанімаційні системи, інфузійні насоси.

Триває активна співпраця з країнами Євросоюза по втіленню проектів транскордонного співробітництва (Угорщина, Румунія)-дооснащення, навчання, новітні методи лікування.

У відділенні  працюють 8 лікарів, які постійно вдосконалюють свої професійні знання та навички на численних семінарах та конференціях.

Відділення розраховане на  12 лiжок.