Офтальмологiчне вiддiлення
602
page-template-default,page,page-id-602,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-602

Офтальмологiчне вiддiлення

ОФТАЛЬМОЛОГІЧНЕ  ВІДДІЛЕННЯ

Офтальмологічне відділення обласної дитячої лікарні розраховане на 30 ліжок. Тут лікуються діти від 1 місяця до 17 років  з усієї Закарпатської області з різноманітною очною патологією.

Лікарі відділення:

Гринчак Наталія Тарасівна – завідувач відділення,

Торин Марина Юріївнаю – лікар-офтальмолог.

Медсестринський колектив очолює старша медична сестра Бризгалова Олена Володимирівна.

Відділення розраховане на 30 лiжок.

Відділення працює цілодобово, надається лікувальна та ургентна офтальмологічна допомога. Лікуються діти з косоокістю, аномаліями рефракції, запальними захворюваннями повік, слізних шляхів, рогівки, сітківки, зорового нерву. У відділенні проводяться оперативні втручання з приводу косоокості, ністагму, птозу, проводиться видалення новоутворень повік, навколо очної ділянки, зондування слізних шляхів, розтин абсцесів та флегмон, пластичні операції на повіках та навколоочній ділянці, первинна хірургічна обробка ран.

Для проведення апаратного лікування очної патології наявна сучасна апаратура, весь мед сестринський колектив навчений проведенню офтальмологічного плеоптичного та ортоптичного лікування. Лікування доповнюють фізпроцедур, для яких відокремлено кабінет.

Як скеровувати до відділення?

Для поступлення у відділення необхідно мати електронне направлення від сімейного лікаря або спеціаліста поліклініки.