Клініко-діагностична лабораторія
1532
page-template-default,page,page-id-1532,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-1532

Клініко-діагностична лабораторія

🔔👉 КДЛ – діагностичний підрозділ КНП ОДЛ ЗОР. Основні цілі і завдання щодо діяльності лабораторії спрямовані на досягнення та забезпечення своєчасного і якісного виконання лабораторних досліджень.

🔎 КДЛ проводить лабораторні дослідження при обстеженні дітей поліклініки і стаціонарних відділень. Це необхідно для встановлення діагнозу пацієнтам, диференціальної діагностики та контролю за лікувальним процесом.

 

🧪💉Лабораторія складається з таких відділів:

 

  • клінічний відділ, який проводить загально-клінічні, гематологічні, цитологічні дослідження;
  • біохімічний відділ, який проводить дослідження на ферменти, водно-сольовий обмін, білковий, вуглеводний та ліпідний обмін, пігменти, коагулограму;
  • імунологічний відділ проводить ІФА дослідження, ізоімунохімія, імунохімія, вірусологічні дослідження, іоноферез (дослідження на муковісцидоз, LE феномен.), дослідження по медичній паразитології.
  • бактеріологічний відділ проводить дослідження на кишкову та повітряно-крапельну групу інфекцій, резистентність збудників до антибіотиків.

Для проведення обстежень необхідно направлення від сімейного лікаря або обласного спеціаліста.


🔔 КДЛ забезпечена засобами вимірювальної техніки

 сучасними аналізаторами, тест-системами гарантованої якості, організаційними, нормативними та методичними документами.


🔶 Фахівці КДЛ постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень

впроваджують сучасні методи лабораторних досліджень, беруть участі у міжнародних семінарах, онлайн вебінарах і конференціях.


🤞 Завдання й заходи КДЛ

– впровадити в дію міжнародні стандарти ISO-15189 і відповідати рівню сучасних європейських лабораторій.

🩺 Завідуюча клініко-діагностичної лабораторії –
ДМИТРАШ Оксана Федорівна.