Вiддiлення анестезіології та інтенсивної терапії
574
page-template-default,page,page-id-574,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-574

Вiддiлення анестезіології та інтенсивної терапії

 

ВІДДІЛЕННЯ АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ ТА ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ

 

Відділення АІТ \ реанімації\ ОДЛ  відкрито в жовтні 1977 року і було одним з перших в Україні  серед  обласних дитячих лікарень. Відділення  багатопрофільне, на 6 ліжок. Тут лікуються найважчі хворі діти з усіх районів області \ щороку  400 і більше дітей\  віком від 1 місяця до 18 років. Відділення оснащено сучасною  апаратурою –  для проведення штучної вентиляції легень, загальної анестезії, моніторування основних життєвоважливих функцій організму, проведення внутрішньовенних інфузій, кисневої терапії, ультразву- кової, рентген діагностики і ін. 

 

При відділенні функціонує круглодобова експрес-лабораторія. Крім лікування важкохворих дітей співробітники відділення проводять загальні знеболення\наркози\ при оперативних втручаннях у дітей\ щороку проводиться до 2700 загальних знеболень\. Операції та загальні анестезії проводяться в 5-ти операційних лікарні –  у дітей з травматологічною, ортопедичною, загальнохірургічною, офтальмологічною, ЛОР,   торакальною, онкологічною, нейрохірургічною патологіями. У відділенні наявні всі умови для лікування важко хворих дітей – до кожного ліжка централізовано підведений кисень, стиснуте повітря, вакуум для аспірації  рідин та слизу, розміщені апарати штучної вентиляції легень, монітори для слідкування за життєвоважливими функціями організму, шприцеві помпи та інфузомати. 

 

Лікарі відділення надають також консультативну допомогу в районах області, виїзжаючи на виклики до важкохворих дітей по санавіації і при необхідності транспортуючи таких дітей в обласну дитячу лікарню. У відділенні працює 10 лікарів \ 1 Заслужений лікар України, 1- кандидат медичних наук, 6 лікарів з вищою категорією,1 – першою\, 9 палатних медичних сестер, 6 медсестер- анестезистів, 5 молодших медичних сестер, старша медична сестра та сестра-господарка. У відділенні просторі палати з добрим доступом до кожного ліжка \всі ліжка функціональні\, є також палата-ізолятор для лікуван- ня важко хворих дітей інфекційного профілю. Лікуються у відділенні діти з різною патологією – як хірургічною так і соматичною.  Для медичного персонала відділення також є добрі умови та можливості для успішного проведення лікувального процесу.

 

У відділенні впроваджені передові методики проведення лікування, діагностики.

 

Лікарі та середні медпрацівники регулярно проходять курси удосконалення на ведучих базах України та частина проходила стажування в зарубіжних країнах \ США, Угорщина, Словакія\. ВАІТ забезпечено всіма необхідними ліками, розхідними матеріалами, апаратурою для надання реанімації, проведення  інтенсивної терапії та загальних анестезій. Є найкращі можливості для проведення самих складних оперативних втручань у дітей із самими передовими технологіями та найкращими препаратами, котрі впроваджені в анестезіологічній практиці ведучих країн Європи.

 

Виконуючи важку та напружену працю персонал відділення спасає від смерті  тисячі і тисячі дітей з усієї області – і це найкраща подяка, котра може бути у медпрацівників.

 

Відділення розраховане на 6 лiжок.