Вiддiлення анестезіології та інтенсивної терапії
574
page-template-default,page,page-id-574,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-574

Вiддiлення анестезіології та інтенсивної терапії

 

ВІДДІЛЕННЯ АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ ТА ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ

Відділення АІТ \ реанімації\ ОДЛ  відкрито в жовтні 1977 року і було одним з перших в Україні  серед  обласних дитячих лікарень. Відділення  багатопрофільне, на 6 ліжок. Тут лікуються найважчі хворі діти з усіх районів області \ щороку  400 і більше дітей\  віком від 1 місяця до 18 років. Відділення оснащено сучасною  апаратурою –  для проведення штучної вентиляції легень, загальної анестезії, моніторування основних життєвоважливих функцій організму, проведення внутрішньовенних інфузій, кисневої терапії, ультразву- кової, рентген діагностики і ін. 

При відділенні функціонує круглодобова експрес-лабораторія. Крім лікування важкохворих дітей співробітники відділення проводять загальні знеболення\наркози\ при оперативних втручаннях у дітей\ щороку проводиться до 2700 загальних знеболень\. Операції та загальні анестезії проводяться в 5-ти операційних лікарні –  у дітей з травматологічною, ортопедичною, загальнохірургічною, офтальмологічною, ЛОР,   торакальною, онкологічною, нейрохірургічною патологіями. У відділенні наявні всі умови для лікування важко хворих дітей – до кожного ліжка централізовано підведений кисень, стиснуте повітря, вакуум для аспірації  рідин та слизу, розміщені апарати штучної вентиляції легень, монітори для слідкування за життєвоважливими функціями організму, шприцеві помпи та інфузомати. 

У відділенні працює 10 лікарів \ 1 Заслужений лікар України, 1- кандидат медичних наук, 6 лікарів з вищою категорією,1 – першою\, 9 палатних медичних сестер, 6 медсестер- анестезистів, 5 молодших медичних сестер, старша медична сестра та сестра-господарка. У відділенні просторі палати з добрим доступом до кожного ліжка \всі ліжка функціональні\, є також палата-ізолятор для лікуван- ня важко хворих дітей інфекційного профілю. Лікуються у відділенні діти з різною патологією – як хірургічною так і соматичною.  Для медичного персонала відділення також є добрі умови та можливості для успішного проведення лікувального процесу.

У відділенні впроваджені передові методики проведення лікування, діагностики.

Лікарі та середні медпрацівники регулярно проходять курси удосконалення на ведучих базах України та частина проходила стажування в зарубіжних країнах \ США, Угорщина, Словакія\. ВАІТ забезпечено всіма необхідними ліками, розхідними матеріалами, апаратурою для надання реанімації, проведення  інтенсивної терапії та загальних анестезій. Є найкращі можливості для проведення самих складних оперативних втручань у дітей із самими передовими технологіями та найкращими препаратами, котрі впроваджені в анестезіологічній практиці ведучих країн Європи.

Виконуючи важку та напружену працю персонал відділення спасає від смерті  тисячі і тисячі дітей з усієї області – і це найкраща подяка, котра може бути у медпрацівників.

Відділення розраховане на 6 лiжок.