12 травня – Міжнародний день медичної сестри!
4726
post-template-default,single,single-post,postid-4726,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-4726

12 травня – Міжнародний день медичної сестри!

12 травня – Міжнародний день медичної сестри!

День вибраний не випадково — це дата народження Флоренс Найнтінгейл, яка організувала першу службу сестер милосердя під час Кримської війни.

Сьогодні це найпоширеніша, але неймовірно важлива професія.

Саме медсестри піклуються про пацієнта вдень і вночі, переживають з ним усі труднощі та допомагають одужати. А з якою легкістю сестри розбираються в спектрі пігулок і як спритно справляються з голками, вимірюють тиск, беруть аналізи і видають довідки! Без них нічого не працює ні на посту, ні в реанімації, ні в приймальному відділенні, ні в кареті швидкої.

Адміністрація КНП «Обласна дитяча лікарня» ЗОР та рада медичних сестер лікарні висловлює щиру вдячність медсестрам за клопітку працю та професіоналізм.

No Comments

Post A Comment