15 лютого – День операційної медсестри
2913
post-template-default,single,single-post,postid-2913,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-2913

15 лютого – День операційної медсестри

15 лютого – День операційної медсестри

Одна з найголовніших ролей в організації та проведенні хірургічних втручань належить операційним медсестрам. Це складна і дуже важлива професія, де необхідні уважність, швидкість, знання ходу операцій і логічне мислення.
 
Вважається, що операційна медсестра – це права рука хірурга. Вона завжди знає наперед, який з інструментів подати хірургу. Розуміє його з півслова.
 
Ця професія потребує тривалої підготовки, вміння швидко орієнтуватися в стресових та непередбачуваних ситуаціях, розрізняти великий перелік хірургічний інструментів.
 
Колектив хірургічного відділення Закарпатської ОДЛ вітає операційних медичних сестер із професійним святом! Нехай Ваші руки будуть ніжними та вмілими, а очі щасливими!
No Comments

Post A Comment