20 листопада відзначають Всесвітній день дитини
2574
post-template-default,single,single-post,postid-2574,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-2574

20 листопада відзначають Всесвітній день дитини

20 листопада відзначають Всесвітній день дитини

З цієї нагоди, пропонуємо 5 цікавих фактів про розвиток малюків в перші роки життя, про які ви, напевно, не знали

Упродовж першого року життя дитина вже розуміє близько 70 слів, навіть якщо їх ще не вимовляє. Тому розмовляйте з нею якомога частіше!

Більшість однорічних дітей може однаково добре виконувати різні дії обома руками. Провідна рука визначається у віці 2–3-х років. У 90 % випадків ця рука – права. Тому, якщо ваша дитина – лівша, можете нею пишатися: таких, як вона, у світі небагато.

У дворічних дітей нейронних зв’язків удвічі більше, ніж у дорослих. У цьому віці мозок розвинений більше, ніж будь-коли в житті. Скористайтеся цим моментом і намагайтеся навчити дитину всього, чого тільки можна.

Дитина може відчувати страх, перебуваючи в материнському лоні. Вона може штовхатися, наприклад, від гучного звуку. Мамі не варто турбуватися: це всього лише означає, що мозок дитини розвивається нормально.

При народженні дитина бачить дуже розмито. Тому, коли ви підходите до новонародженої дитини й розмовляєте з нею, нахиляйтеся над нею, щоб вона могла розрізняти ваші риси обличчя. Коли дитині виповниться півроку, її зір стане значно чіткішим.

Пізнавайте краще своїх малюків і дбайте, щоб вони завжди були здоровими! Але в разі потреби, пам’ятайте – ми завжди чекаємо вас за адресою:

м. Мукачево, вулиця Івана Франка, 39. 

 
No Comments

Post A Comment