20 травня в усьому світі відзначають День травматолога
4796
post-template-default,single,single-post,postid-4796,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-4796

20 травня в усьому світі відзначають День травматолога

20 травня в усьому світі відзначають День травматолога

Дорогі травматологи, адміністрація Закарпатської Обласної дитячої лікарні щиро вітає вас з професійним святом!

Ваша відданість справі та професіоналізм заслуговують найвищої похвали. Бажаємо вам здоров’я, успіхів у всіх ваших починаннях. Нехай кожен день буде сповнений нових досягнень і задоволення від виконаної роботи.

Команда лікарів-травматологів Закарпатської Обласної дитячої лікарні в м. Мукачево вже багато років примножує імідж та славу нашого медзакладу. Це висококваліфіковані фахівці до яких їдуть пацієнти з усієї України. Їх знають, шанують і ними захоплюються у всьому регіоні та навіть за його межами.

В ортопедо-травматологічному відділенні Закарпатської Обласної дитячої лікарні в м. Мукачево працюють аж троє кандидатів медичних наук:

Дем’ян Юрій Юрійович – завідувач відділенням,

No Comments

Post A Comment