Безкоштовно та конфіденційно: як в обласній дитячій лікарні допомагають підліткам покращити психологічне та фізичне здоров‘я?
3027
post-template-default,single,single-post,postid-3027,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-3027

Безкоштовно та конфіденційно: як в обласній дитячій лікарні допомагають підліткам покращити психологічне та фізичне здоров‘я?

Безкоштовно та конфіденційно: як в обласній дитячій лікарні допомагають підліткам покращити психологічне та фізичне здоров‘я?

Через гормональні зміни підлітки переживають різкі перепади настрою – від радості та веселощів до смутку, туги, сліз, хоча вагомих причин для такої зміни може й не бути. Батькам необхідно з розумінням ставитися до подібних явищ і не чинити тиску на дитину, не влаштовувати «допит» щодо того, що з нею трапилося.

Утискати, забороняти чи надмірно контролювати дитину у цьому вразливому віці точно не слід! В цей час вона шукає себе, намагається усвідомити свою соціальну позицію та встановити своє “Я”. Правильна поведінка батьків допомагатиме підлітку відчувати впевненість у собі, не соромитися нових захоплень та не сумніватися у власних здібностях.

На базі обласної дитячої лікарні протягом багатьох років функціонує «Клініка дружня до молоді» (КМД). Це заклад, що надає комплексну медико-психо-соціальну допомогу підліткам і молоді у вирішенні їхніх проблем заради збереження фізичного та психічного здоров’я.

У клініці працюють:

✔️підлітковий лікар
✔️дерматовенеролог
✔️гінеколог
✔️психолог
✔️соціальний працівник
✔️інші фахівці поліклініки

Головна мета діяльності КМД – це усвідомлене ставлення молоді до власного здоров’я, способу життя та профілактики негативних явищ.

Для працівників клініки головне:
✔️добровільність
✔️анонімність
✔️доступність
✔️доброзичливість
✔️конфіденційність
✔️неосудливий підхід

«Клініка дружня до молоді» завжди прийме ТЕБЕ за особистим зверненням, без реєстратури чи направлення. Наші фахівці допоможуть ТОБІ у вирішенні не тільки проблем зі здоровʼям, але і з психологічними проблемами.

❗️Якщо ТИ потребуєш консультації або у ТЕБЕ виникли питання чи проблеми, звертайся за адресою:

📍м. Мукачево, вул. І. Франка, 41 (поліклініка обласної дитячої лікарні)

Або за номером телефону:

📞+380667169950,
📞+380974055722 (реєстратура поліклініки)

No Comments

Post A Comment