Чому потрібно цінувати лікарів?
1794
post-template-default,single,single-post,postid-1794,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-1794

Чому потрібно цінувати лікарів?

Чому потрібно цінувати лікарів?

 
1. Лікарі витрачають від 10 до 20 років на навчання, в той час як більшість їх друзів ходять на вечірки і насолоджуються своєю молодістю.
 
2. Лікарі відкладають народження своєї дитини та створення сім’ї для того, щоб вони могли піклуватися про ВАШУ сім’ю.
 
3. Лікарі пропускають танцювальні виступи та спортивні ігри своїх власних дітей, щоб вони могли доглядати за ВАШИМИ дітьми та родиною.
 
4. Лікарі встають з ліжка серед ночі і залишають своїх чоловіків та дружин, щоб доглядати за ВАШИМ хворим чоловіком або дружиною.
 
5.Лікарі під час вихідного чи відпустки можуть врятувати ВАШЕ життя в літаку, в басейні, торговому центрі або після автомобільної аварії.
 
6. Лікарі також страждають з ВАМИ. Вони забирають ВАШ біль із собою додому.
 
7. Над лікарям можуть знущатися викладачі, пацієнти, роботодавці, страхові компанії, політики і засоби масової інформації, але вони продовжують доглядати за ВАМИ і ВАШОЮ родиною.
 
8. Лікарі, як правило, не висипаються і виснажуються. Вони пропускають прийоми їжі та туалетні перерви, щоб доглядати за тими, хто цього потребує, такими як ВИ і ВАША сім’я.
 
9. Робота лікаря не триває з 9 до 17 години. Ваш лікар може далі думати про ВАС і ВАШУ хворобу, намагаючись заснути вночі.
 
10. Спостерігаючи травми роками, лікарі отримують посттравматичний стресовий розлад. Лікарі мають найвищий рівень самогубств серед усіх професій.
 
Сьогодні ж скажіть лікарю “Я дякую ВАМ!
No Comments

Post A Comment