Центр реабілітації «Росинка»: дитячий психолог
1675
post-template-default,single,single-post,postid-1675,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-1675

Центр реабілітації «Росинка»: дитячий психолог

Центр реабілітації «Росинка»: дитячий психолог

Для гармонійного розвитку дитини та сім’ї вам потрібно познайомитися з дитячим психологом, який допоможе вам зрозуміти що відбувається з вашою дитиною.
 
Дитячий психолог опікується не лише дітьми, він спілкується і консультує батьків . Коли виникає загроза здоров‘я у дитини, батьки і вся сім‘я важко і емоційно переживають цю ситуацію. Часто вони розгублені й стурбовані. І ось тут на допомогу приходить дитячий психолог лікарні, який надасть кваліфіковану допомогу, пояснить заспокоїть і налаштує батьків на подальшу взаємодію «батьки- дитина- лікарі» для максимально ефективної роботи і допомоги дитині.
 
В Обласній дитячій лікарні функціонує Центр реабілітації «Росинка», де Вам та Вашій дитині нададуть кваліфіковану консультацію, діагностику і підтримку.
 

У функції дитячого психолога входить:

 
✔ Рання діагностика порушень психологічного розвитку дітей;
✔ Корекційна робота з дітками різних вікових груп та різними психоемоційними станами;
✔ Порушення поведінки дитини вдома та у колективі;
✔ Труднощі в адаптації до змін;
✔ Дитячі страхи, тривожності;
✔ Робота з різними психосоматичними нозологіями;
✔ Робота з мамами, батьками і сім’ями передчасно народжених дітей, дітей з особливими потребами
✔ Діагностика і план психологічних корекційних заходів для уникнення подальших порушень у розвитку дитини.
No Comments

Post A Comment