допомогти Охматдиту відновитися
5149
post-template-default,single,single-post,postid-5149,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-5149

допомогти Охматдиту відновитися

допомогти Охматдиту відновитися

Зі змішаними почуттями суму, співчуття та обурення вчора колектив ОДЛ сприйняв новину про атаку нелюдів-рашистів Національної дитячої лікарні «ОХМАТДИТ».
Одна з найпотужніших дитячих лікарень Східної Європи, як за оснащенням надсучасною медичною апаратурою, так і підготовленим за кордоном у найкращих освітніх закладах і клініках персоналом. Це не тільки наші партнери і друзі протягом багатьох років, але й опора для лікування дітей Закарпаття.
У разі складної патології важкого стану чи затримки одужання ми переводили сотні наших маленьких пацієнтів у Охматдит.
І ось вчора вранці російська ракета атакувала дитячу цю лікарню у Києві. Наразі відомо про понад 20 поранених, семеро з них — діти. Двоє дорослих, зокрема лікарка Охматдиту, загинули. В момент ракетної атаки в «Охматдиті» перебувало понад 600 пацієнтів і щонайменше стільки ж — працівників лікарні. Евакуація пацієнтів продовжується.
Повного руйнування зазнав корпус токсикології з відділенням хронічних та гострих інтоксикацій (де дітям проводять діаліз) НДСЛ «Охматдит».
У старому хірургічному корпусі вибито майже всі вікна. Зазнали значних пошкоджень два хірургічні та два соматичні відділення, відділення інтенсивної терапії та операційний блок. У новому, зведеному лише нещодавно, корпусі пошкоджено 12 відділень, з них 8 — хірургічних, 5 — онкологічних, дві реанімації, операційний блок, відділення радіології та променевої терапії. Втрачена також частина єдиної в країні онкогематологічної лабораторії.
Зрозуміло, що вчорашня жахлива ракетна атака по Україні не випадкова. Удар по дитячій лікарні «Охматдит» є лише новим доказом того, що росія є терористичною державою.
Ми повинні ставитися до них, як до терористів. Поранені та вбиті діти — символ того, як воює росія.
А наше завдання — допомогти Охматдиту відновитися. Щоб знову рятувати дітей. Давати надію. Повертати до життя.
Тож UNITED24 та monobank запускають збір на підтримку лікарні. Наша ціль — 100 мільйонів гривень.
Ми будемо вдячні за кожен ваш внесок.
No Comments

Post A Comment