Лікарі Закарпатської обласної дитячої лікарні врятували новонароджене немовля
5110
post-template-default,single,single-post,postid-5110,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-5110

Лікарі Закарпатської обласної дитячої лікарні врятували новонароджене немовля

Лікарі Закарпатської обласної дитячої лікарні врятували новонароджене немовля

Лікарі Закарпатської обласної дитячої лікарні врятували новонароджене немовля, яке не могло дихати та харчуватись

Дівчинка народилася в одному із пологових відділень області. Нашою виїзною неонатологічною бригадою вона була доставлена в обласну дитячу лікарню у відділення реанімації новонароджених.

У дитини була – атрезія стравоходу. Ця критична вада розвитку характеризується тим, що стравохід роз’єднаний та представлений двома окремими сегментами. В цьому випадку — нижній був поєднаний з трахеєю.

Маля не могло ковтати слину і вона потрапляла в легені та заважала самостійному диханню. Дитина потребувала штучної вентиляції легень.

На другу добу життя наші фахівці реанімації новонароджених та торакопульмунологічного відділення прооперували, народжене з вагою 2000 грам, маля.

Оперативне втручання проводив кандидат медичних наук, доцент, завідувач торако-пульмонологічного відділення – Богдан Богданович Серденко.

Під час втручання спершу — ліквідували з’єднання між трахеєю та нижнім сегментом стравоходу; потім — зшили його роз‘єднанні частинки.

На щастя, все пройшло добре: вдалося скоригувати ваду, відновити цілісність стравоходу, стабілізувати роботу внутрішніх органів.

Завідувач відділення реанімації та інтенсивної терапії для новонароджених Роман Вʼячеславович Переходько разом із реанімаційною командою стабілізували стан дитини і забезпечили умови для підтримки функцій життєво важливих органів і систем немовляти.

Проведення оперативного втручання неможливо було успішно провести без залучення мультидисциплінарної бригади спеціалістів нашої лікарні, а саме хірургічної бригади, висококласної команди реанімації новонароджених , працівників діагностичних відділень, консультантів та всіх колег, які брали участь в курації пацієнта.

Зараз дитина набирається сил під пильним наглядом медиків Неонатального центру.

No Comments

Post A Comment