Лікарі Закарпатської ОДЛ провели чергову зустріч з провідними хірургами США
3798
post-template-default,single,single-post,postid-3798,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-3798

Лікарі Закарпатської ОДЛ провели чергову зустріч з провідними хірургами США

Лікарі Закарпатської ОДЛ провели чергову зустріч з провідними хірургами США

Команда американських лікарів прибула на Закарпаття разом з директором центру глобального здоров‘я, професором патології та лабораторної медицини школи Перельмана, Пенсільванського Університету (Філадельфія) – Гленом Гаултоном.
 
Тут американські фахівці зустрілися з колективом Закарпатської ОДЛ: підбили підсумки проведеної роботи та обговорили плани на майбутнє.
 
Варто зазначити, завдяки зусиллям адміністрації, Закарпатська ОДЛ налагодила тісну співпрацю з провідними хірургами дитячого госпіталю США – Children’s Hospital of Philadelphia. За час спільної роботи на базі нашої лікарні було проведено вже шість унікальних операцій для діток зі складними травмами кінцівок та вродженими вадами обличчя, зокрема:
 
✔️Розщілиною твердого та м’якого піднебіння
✔️Великі кісткові дефекти твердого піднебіння
✔️Вадою розвитку вушних раковин (макротія)
✔️Післятравматичних дефектів кісток та мʼяких тканин верхніх кінцівок
 
Всі операції завершилися успішно, а дітки повністю одужали.
 
Дякуємо американським колегам за ефективну співпрацю й очікуємо на нові спільні досягення у майбутньому!
No Comments

Post A Comment