Маленьких пацієнтів Закарпатської дитячої лікарні відвідали лікарняні клоуни з Харкова
2791
post-template-default,single,single-post,postid-2791,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-2791

Маленьких пацієнтів Закарпатської дитячої лікарні відвідали лікарняні клоуни з Харкова

Маленьких пацієнтів Закарпатської дитячої лікарні відвідали лікарняні клоуни з Харкова

Няша, Коко , Йожка та Єня вирішили вальс танцювать! Ножки підняли – одразу впали… краще вони будуть пісню співать! З такою жартівливою пісенькою наші #файні_носи нарешті дістались онкологічного відділення Закарпатська обласна дитяча лікарня
 
Няша та Коко одразу організували справжню комп’ютерну гру для хлопчиків! Це нелегка задача – відволікти дітей від гаджетів зараз, особливо коли дитині важко та нерадісно через лікування. Але коли комп’ютерна гра оживає перед тобою і твоя мама в ролі Халка б’ється з Коко в ролі м’язизстої кішки – тут наших хлопців не відірвати!
 
А в цей час Єня та Йожа зустрілися з плачем маленької дівчинки, яка була з бабусею в палаті , і тут їм на поміч прийшов Чупік – спеціальний м’який змій , який любить обійматися і співати пісні.
 
Інша палата – зустріч з підлітком, і його зміна від неготовності впускати клоунів до прохання зняти клоунський привіт і переслати рідним. Єня та Йожа показували фокуси, жонглювали, шукали передбачення на асоціативних карточках. Хлопцю мають скоро зробити важливу операцію, тож клоунеси підтримували позитивний настрій на максимальному рівні! 
 
Завдяки цьому проекту ми відновлюємо нашу регулярну роботу в лікарні. Це неймовірно важливо зараз, під час війни, підтримати родини, які ведуть битву за здоров’я своїх дітей. Лікарняні клоуни допомагають дітям відволіктись, розслабитись, розширити ресурс гри та позитивних емоцій, які так необхідні для розвитку дитини.
 
Дякуємо за співпрацю, чекаємо на нові зустрічі!
 
Проєкт реалізується за підтримки міжнародної гуманітарної організації “Людина в біді Словацька Республіка
No Comments

Post A Comment