На базі КНП «Обласної дитячої лікарні» було організовано «День донора».
2137
post-template-default,single,single-post,postid-2137,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-2137

На базі КНП «Обласної дитячої лікарні» було організовано «День донора».

На базі КНП «Обласної дитячої лікарні» було організовано «День донора».

В рамках кампанії «Твоя кров може воювати. Стань донором!» протягом двох днів вересня на базі КНП «Обласної дитячої лікарні» було організовано «День донора».
 
Заготівлю компонентів крові у виїзних умовах проведено мобільною бригадою обласної станції переливання крові. В цей період співробітники обласної дитячої лікарні, більшість з яких складають жінки, добровільно долучилися до справи донорства. Україні потрібно збільшувати запаси крові. Бо війна створює нові виклики: кров щодня необхідна, аби рятувати поранених захисників. І так само щодня кров потрібна для лікування маленьких пацієнтів нашої лікарні з онкологічними хворобами.
 
Попри різні національності, групи й резуси, у нас одна кров – українська, вона може воювати та перемагати.
 
Щира подяка всім працівникам КНП ОДЛ, які долучились до цієї вельми потрібної в наш час справи.
No Comments

Post A Comment