Найважливіше для батьків – здорова дитина
2931
post-template-default,single,single-post,postid-2931,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-2931

Найважливіше для батьків – здорова дитина

Найважливіше для батьків – здорова дитина

Нездужання свого чада викликає велике занепокоєння у мами й тата. Зрештою, саме надмірна тривога при зверненні за медичною допомогою в лікарню, дуже часто стає причиною непорозумінь з лікарем.

Звертаємо Вашу увагу на той факт, що протягом року майже сто тисяч дітей з різними скаргами приймають лікарі в поліклінічному відділенні Закарпатської ОДЛ. Понад вісім тисяч маленьких пацієнтів з різною патологією щорічно проходять лікування у стаціонарних відділеннях нашої лікарні. У нас працює досвідчений персонал, який має відповідні знання і навички.

Тому, батькам варто розуміти, що медпрацівник точно не хоче завдати вашій дитині шкоди. А його холоднокровність, спокій, розважливість зовсім не означають байдужість. Важкість стану свого маленького пацієнта досвідчений лікар визначає вже на перших хвилинах прийому і діє у відповідності до протоколів обстеження і лікування.

Крім того, лікування дітей істотно відрізняється від лікування дорослих. Тут психологічний фактор НАДВАЖЛИВИЙ. Попри те, що робота лікаря складна та нервова, батьки не повинні це відчувати, коли мова йде про здоров‘я їхніх дітей.

Тому, якщо у вас виникають непорозуміння з медичним персоналом лікарні, які викають під час лікування дитини, звертайтеся в адміністративний корпус за адресою м.Мукачево, вулиця Івана Франка, 39. Тут завжди готові вислухати та підтримати, а за необхідності прийняти відповідні міри щодо якості медичної допомоги.

В Адміністрації Закарпатської ОДЛ наголошують, лікарня повинна бути по-справжньому дружньою та доброзичливою до кожної дитини. Батькам і лікарям необхідно працювати у тісній комунікації, довірі та взаємоповазі. Хай ростуть здоровими Ваші діти!

📍м. Мукачево, вулиця Івана Франка, 39.

No Comments

Post A Comment