НСЗУ Національна служба здоров’я України
3639
post-template-default,single,single-post,postid-3639,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-3639

НСЗУ Національна служба здоров’я України

НСЗУ Національна служба здоров’я України

Національна служба здоров’я України продовжує відповідати на поширені питання, які ви нам залишаєте.
❓ При проведенні вакцинації, що не входить до календаря щеплень, вона відображається тільки в межах МІС? і не передається до ЕСОЗ?
✔️Кожна вакцинація, заповнена належним чином, передається до ЕСОЗ у складі пакету Взаємодії.
❓Як вносити інформацію щодо турової вакцинації від поліомієліта? Як її вносити, щоб вона відображалась у згенерованій карті 063?
✔️Якщо пацієнт отримав в рамках турової вакцинації щеплення трьохвалентною ОПВ, про що він має довідку, цю вакцинацію можна облікувати як історичні дані. Порядковий номер дози буде 1/1, при цьому код вакцини зазначити tOPV.
Більше інформації про внесення даних про вакцинацію до ЕСОЗ ви можете знайти в онлайн-курсі “Внесення інформації в ЕСОЗ щодо вакцинації”, який доступний за посиланням https://academy.nszu.gov.ua/course/view.php?id=197
Стежте за новинами на каналах Академії НСЗУ, де ви дізнаєтеся про нові курси та матеріали:
➡️Телеграм канал – https://t.me/academy_NSZU
➡️Вайбер канал – bit.ly/3ErX5uw
No Comments

Post A Comment