ОДЛ: ВІДДІЛЕННЮ РЕАНІМАЦІЇ НОВОНАРОДЖЕНИХ – 25 років
1693
post-template-default,single,single-post,postid-1693,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-1693

ОДЛ: ВІДДІЛЕННЮ РЕАНІМАЦІЇ НОВОНАРОДЖЕНИХ – 25 років

ОДЛ: ВІДДІЛЕННЮ РЕАНІМАЦІЇ НОВОНАРОДЖЕНИХ – 25 років

Відділення інтенсивної терапії та реанімації новонароджених являється одним з наймолодших підрозділів обласної дитячої лікарні. Його функціонування було розпочато у 1997 році з 4 ліжок. У 2006 році у звʼязку із затребуваністю було проведено розширення їх кількості до 12 ліжок. За цей час лікування тут пройшло понад 10 тис. важкохворих новонароджених діток. Значну частку з них становлять передчасно народжені немовлята з малою масою тіла.
 
Для лікування у ВАІТ новонароджених переводяться хворі новонароджені з усіх 15 пологових відділень районних лікарень Закарпатської області. А у разі критичного стану дитини налагоджена сучасна система транспортування на реанімобілі ОДЛ “на себе” критично хворих новонароджених з його перших годин життя на штучній вентиляції легень виїзною неонатологічною бригадою невідкладної медичної допомоги та інтенсивної терапії. За час функціонування відділення на “реанімобілях” доставлено для лікування біля 5 тис. новонароджених.
 
Відділення надає невідкладну спеціалізовану медичну допомогу новонародженим дітям з хворобами шлунково-кишкового тракту, дихальними розладами, внутрішньоутробними інфекціями, гіпоксичними станами; вродженими вадами розвитку органів дихання, травлення, серцево-судинної системи, центральної нервової системи; недоношеним діткам.
 
Сучасна апаратура дає змогу якісно, відповідно до вимог чинних національних та міжнародних протоколів з неонатології та інтенсивної терапії новонароджених, надавати допомогу маленьким пацієнтам.
 
Кожна потребуюча дитина негайно отримує консілярні огляди найкращих дитячих спеціалістів ОДЛ з виробленням подальшої діагностики та лікувальної тактики. До лікування долучаються вузькі спеціалісти – невролог, окуліст, кардіолог, ендокринолог, гастроентеролог, реабілітолог та інші фахівці. Слід також зауважити, що ОДЛ являється єдиною в області лікарнею, де проводяться хірургічні оперативні втручання новонародженим. У разі необхідності разом з анестезіологами до операційного столу у складі хірургічної бригади стають дитячий хірург, торакальний хірург, нейрохірург, які буквально спасають дитину від смерті. Усього за час існування ВАІТ новонароджених прооперовано понад 520 дітей.
 
Далі проходить виходжування новонароджених дітей після хірургічної корекції вроджених вад розвитку та іншої патології, станів перинатального періоду.
 
Злагоджена та дружня робота колективу завжди направлена на тісну співпрацю з кожним пологовим відділенням Закарпаття для надання кваліфікованої допомоги категорії новонароджених пацієнтів найвищої групи перинатального ризику.
No Comments

Post A Comment