Ортопеди-травматологи Закарпатської ОДЛ прооперували 17-річного хлопця з вродженою деформацією колінних суглобів
3527
post-template-default,single,single-post,postid-3527,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-3527

Ортопеди-травматологи Закарпатської ОДЛ прооперували 17-річного хлопця з вродженою деформацією колінних суглобів

Ортопеди-травматологи Закарпатської ОДЛ прооперували 17-річного хлопця з вродженою деформацією колінних суглобів

Перші ознаки патології у хлопчика проявилися майже одразу після народження, але лікування маленьких дітей з такою деформацією зазвичай не потрібне, адже це може бути їхньою фізіологічною особливістю. Лікарі спостерігали за пацієнтом, використовуючи консервативне лікування. Та з часом хвороба почала прогресувати й стало зрозуміло – без хірургічного втручання не обійтися.

Пацієнту провели одномоментну корекційну остеотомію обидвох великогомілкових кісток. Для корекції деформацій кінцівок було використано найсучасніші апарати зовнішньої фіксації.
 
Hexapod (Taylor Spatial Frame) — найновітніший ортопедичний пристрій для лікування деформацій кінцівок, як у дітей, так і в дорослих. Основна перевага даного методу корекції деформацій пов‘язана з можливістю виконувати математично точну корекцію положення кісткових фрагментів у 3—х площинах, виконується це за рахунок комп’ютерної програми до даного апарату.
 
В сучасному світі Hexapod отримав найбільшого поширення в лікуванні деформацій кінцівок.
 
Операцію проводили:
▪️Дем‘ян Юрій Юрійович – ортопед -травматолог, завідуючий травматологічним відділенням.
▪️Юрій Юрійович Дем’ян – ортопед-травматолог, кандидат медичних наук, спеціаліст з корекції деформацій та видовження кінцівок.
▪️Форос Іван Вікторович , лікар -інтерн.
 
Операція пройшла успішно. Нині пацієнт реабілітується й вже за кілька тижнів зможе знову стати на ноги. Тепер він назавжди забуде про психологічний дискомфорт, естетичні незручності та найголовніше – ризики артрозу колінних суглобів, що очікували його в майбутньому.
 
м. Мукачево, вулиця Івана Франка, 39.
No Comments

Post A Comment