Педикульоз у дитини: як позбутися проблеми
2722
post-template-default,single,single-post,postid-2722,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-2722

Педикульоз у дитини: як позбутися проблеми

Педикульоз у дитини: як позбутися проблеми

Педикульоз у дитини – це проблема великих колективів: шкіл, садочків, гуртків тощо. Одна дитина, що «підчепила» воші, стає витоком зараження десятків.

Існує думка, що воші «з’являються з бруду» і тільки у тих, хто не дотримується правил гігієни (насправді, це не так). Саме тому здебільшого батьки замовчують проблему і лікують дитину народними методами, які не дають результату.

❗️Що треба робити?

✔️Не панікувати та не лаяти дитину. Краще пояснити, що це неприємне, але не страшне захворювання.

✔️Ретельно перевірити всіх членів родини, обрати препарат і розпочати лікування.

✔️Сучасна фармакологічна промисловість пропонує доволі широкий асортимент протипедикульозних засобів, тому ніяких складнощів питання «чим лікувати педикульоз» не викликає.

✔️Для заспокоєння дитини сам процес лікування можна подати, як стандартну доглядову процедуру, схожу на нанесення маски на волосся.

✔️Обробити постіль, іграшки, одежу дитини. Загалом вистачає прання на температурі від 60 градусів або попрасувати білизну праскою на паровій програмі. І саме це займає більше часу, ніж обробка голови дитини.

Воші – це комахи-паразити, які живляться кров’ю людини.

Життєвий цикл дорослої особини триває від 27 до 30 діб, за цей час самка відкладає від 38 до 120 яєць-гнид, які прикріплюються до волосся, а вже за 7–10 діб перетворюються на дорослі особини.

❗️Важливо знати, що:

✔️Поза людським організмом (на одязі, подушці тощо) воша може існувати 2–3 доби.

✔️Позбутися цих паразитів з волосся за допомогою звичайного мила чи шампуню неможливо.

✔️Воші не літають і не скачуть, вони можуть лише переповзати з зараженої людини на здорову при тісному контакті.

✔️Заразитися вошами від домашніх тварин неможливо.

❗️Пам’ятайте, що у разі виявлення педикульозу не потрібно розраховувати на те, що паразити з часом зникнуть самі. Цього ніколи не станеться, вони тільки розплодяться і вивести їх буде ще складніше. Необхідно якогомога швидше звернутися до лікаря дерматолога, який огляне уражені ділянки та підбере засоби, які точно допоможуть.

Бережіть своїх дітей і нехай ті завжди будуть здоровими. Але в разі потреми ми завжди чекаємо вас за адресою:

📍м. Мукачево, вулиця Івана Франка, 39.

🔹Приймальне відділення:

📞+38 099 716 91 93
📞03131) 2-14-91

Реєстратура поліклініки:

📞(03131) 2-13-62, 2-34-26
📞+ 38 066 716 99 50
📞 +38 097 405 57 22

No Comments

Post A Comment