Що таке лапароскопія і в яких випадках вона рекомендується?
4704
post-template-default,single,single-post,postid-4704,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-4704

Що таке лапароскопія і в яких випадках вона рекомендується?

Що таке лапароскопія і в яких випадках вона рекомендується?

Хірургічні втручання у дітей і підлітків часто зовсім не схожі на операції для дорослих. Це відноситься і до питання ЯК треба проводити операцію, але найголовніше, – чи ТРЕБА взагалі її проводити, чи не можна її уникнути. До того ж, треба пам’ятати, що деякі захворювання, які у дорослих однозначно вимагають хірургічного втручання, у дітей, особливо в ранньому віці, є фізіологічним, тобто нормальним станом організму.

Одним з найсучасніших, перспективним та малотравматичним методом хірургічного лікування в дитячому віці є лапароскопія. Це сучасний хірургічний метод, який передбачає проведення діагностичних досліджень і операцій на органах черевної порожнини і малого тазу через невеликі проколювання на передній черевній стінці, що означає «майже без розрізів».

Метод лапароскопії є найменш травматичним і безболісним для маленьких пацієнтів. Хірургічні втручання проводяться через кілька точкових проколів (до 5 мм) за допомогою мініатюрного обладнання та маленької відеокамери.

Серед переваг лапароскопії основними є: ⠀

детальна візуалізація;
мінімальна крововтрата; ⠀
швидке загоєння проколів черевної стінки;
косметичний ефект (залишаються майже непомітні рубці);
мінімальний ризик післяопераційних ускладнень;
короткий період відновлення.

Коли роблять операції новонародженим мініінвазивним методом?

діагностична лапароскопія
доброякісні пухлини черевної порожнини;
пахвинна кила
при вроджених вадах розвитку.

Операції виконуються командами фахівців відділення реанімації новонароджених та хірургічного відділення Закарпатської ОДЛ. Лікарі дбають про своїх маленьких пацієнтів і створюють для них максимально комфортні умови.

No Comments

Post A Comment