сучасний спірометр MIR Spirobank II передали в одне з відділень Обласної дитячої лікарні
3200
post-template-default,single,single-post,postid-3200,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-3200

сучасний спірометр MIR Spirobank II передали в одне з відділень Обласної дитячої лікарні

сучасний спірометр MIR Spirobank II передали в одне з відділень Обласної дитячої лікарні

У нашому відділенні чергова «медична обновка» – сучасний спірометр MIR Spirobank II, наданий фондом Серце до серця Закарпаття.
 
Відтепер ми маємо можливість визначати у наших пацієнтів функцію зовнішнього дихання, що значно покращить діагностику багатьох легеневих захворювань та дозволить оцінити ефективність їх лікування.
 
Спірографія (спірометрія) – це простий, безболісний та доступний метод діагностики поширених захворювань дихальної системи, що дозволяє оцінити механічну функцію легень, грудної клітки і дихальної мускулатури шляхом вимірювання легеневих потоків та об’ємів. На основі отриманих даних можна оцінити функцію зовнішнього дихання, встановити тип порушення та поставити правильний діагноз. Суть методу обстеження полягає у реєстрації основних показників при спокійному та форсованому диханні, це здійснюється за допомогою спеціального цифрового пристрою – спірометра.
 
Показання до проведення спірометрії:
  • затяжний кашель (>4 тиж), задишка;
  • часті бронхіти, епізоди свистячого дихання;
  • бронхіальна астма;
  • спадкова схильність до бронхолегеневих та алергічних захворювань;
  • передопераційна підготовка (при операціях на легенях, діафрагмі);
  • контроль стану та ефективності терапії у пацієнтів з діагностованою патологією органів дихання.
Наші спеціалісти швидко, і що важливо-безболісно, виконають Вашим діткам дане обстеження, проведуть детальний аналіз, інтерпретацію результатів та, проконсультувавши, нададуть Вам конкретні рекомендації з питань захворювань органів грудної клітки.
No Comments

Post A Comment