Свято для ортопедів в обласній дитячій лікарні
5120
post-template-default,single,single-post,postid-5120,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-5120

Свято для ортопедів в обласній дитячій лікарні

Свято для ортопедів в обласній дитячій лікарні

    Свято для ортопедів в обласній дитячій лікарні. До нас завітали провідні спеціалісти з Балтіморського центру подовження кінцівок.(США).
      В Закарпатській обласній дитячій лікарні прооперували трьох дітей зі складними вродженими та набутими деформаціями нижнкінцівок
   На запрошення адміністрації лікарні в Закарпатську ОДЛ вкотре навідалися провідні американські фахівці. Тут, спільно з нашими медиками, провели низку консультацій для дітей з різних областей України з патологіями кінцівок. Окрім того, було проведено три складні оперативні втручання.
      Операції проводили:
▪John E. Herzenberg – доктор медичних наук, FRCSC, FAAOS, колишній директор дитячої ортопедії в лікарні Синай і почесний директор Міжнародного центру видовження кінцівок в Інституті передової ортопедії імені Рубіна.
▪Philip K. McClure – доктор медичних наук, FAAOS, директор Міжнародного центру подовження кінцівок, сертифікований хірург-ортопед, що спеціалізується на видовженні та реконструкції кінцівок.
▪Юрій Юрійович Демʼян (молодший) – ортопед-травматолог, кандидат медичних наук, спеціаліст з корекції деформацій та видовження кінцівок.
    Окрему вдячність за підтримку та допомогу в організації адміністрація лікарні висловлює Проекту нейрохірургічного навчання Razom for Ukraine та команді менеджерів:
▪Юлія Шама, Razom Co-Pilot project manager USA
▪Лілея Джалюк, Co-Pilot project manager in Ukraine
  Перше оперативне втручання було виконано для 6-ти річного хлопчика з Мукачівського району. Діагноз: Вроджене вкорочення великогомілкової кістки з еквіно-варусною деформацією стопи.
   Це важка аномалія розвитку нижньої кінцівки, тож лікування відбуватиметься у кілька етапів. Наразі, медики виконали оперативне втручання на м’яких тканинах стопи з метою корекції залишкових елементів клишоногості. В майбутньому очікується подовження кінцівки.
   Друге оперативне втручання виконали для 16-ти річного пацієнта з Івано-Франківської області. Діагноз: посттравматична вальгусна деформація правого колінного суглобу.
    Минулого року хлопець пережив перелом кінцівки, що й призвело до таких наслідків. Помітивши проблему, батьки спочатку звернулися за допомогою до фахівців Івано-Франківська, але ті оцінивши стан пацієнта, порадили їхати на Закарпаття до Юрія Юрійовича Дем’яна.
    Третя операція була виконана для 8-ми річної пацієнтки з м. Виноградів.
   Дівчинка перенесла інфекцію правого кульшового суглобу, що призвело до вкорочення правої нижньої кінцівки та деформації правої стегнової кістки.
      На щастя, всі оперативні втручання завершилися успішно.
   Варто наголосити, щороку кількість пацієнтів, що приїжджають з інших регіонів в Закарпатську обласну дитячу лікарню невпинно збільшується. Сприяють цьому й візити американських фахівців.
No Comments

Post A Comment