У “Вікні життя” Закарпатської ОДЛ залишили немовля
3865
post-template-default,single,single-post,postid-3865,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-3865

У “Вікні життя” Закарпатської ОДЛ залишили немовля

У “Вікні життя” Закарпатської ОДЛ залишили немовля

Сьогодні зранку спрацювала сигналізація у “Вікні життя” Закарпатської ОДЛ. Відчинивши, лікарі побачили маленького хлопчика вагою 5500 грам, на вигляд якому не більше трьох місяців.

Хлопчик був тепло одягнений, чистий, охайний та ситий. Лікарі оглянули малюка й попередньо встановили, що він повністю здоровий.

Лікарі діяли згідно з протоколом, тому одразу ж на місце було викликано поліцію, а про підкинуту дитинку повідомлено всі відповідні органи та служби.

Адміністрація Закарпатської ОДЛ звертається до мам, які потрапили у складні життєві обставини – зберігати життя дітей й не залишати їх напризволяще! Не кидати на звалищах чи занедбаних будівлях, а приносити у “Вікно життя”!

Воно відкрите цілодобово й працює анонімно. Поруч немає камер, вікна закриті матовим склом. Маму або батька, які залишили немовля, ніхто не шукатиме, а дитинці буде надана вся необхідна допомога та догляд.

Протягом двох місяців, батьки які залишили дитину, можуть повернутися у лікарню, пройти перевірку й ДНК-тест і забрати малюка додому.

Якщо біологічні батьки не повернуться, дитина буде передана у “Будинок малюка”. Або ж їй пощастить і вже найближчим часом за нею прийде нова родина!

No Comments

Post A Comment