Угорські Госпітальєри передали обласній дитячій лікарні обладнання
2938
post-template-default,single,single-post,postid-2938,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-2938

Угорські Госпітальєри передали обласній дитячій лікарні обладнання

Угорські Госпітальєри передали обласній дитячій лікарні обладнання

Закордонні благодійники передали для обласної дитячої лікарні гуманітарну допомогу у вигляді медичного обладнання на суму понад 2 млн гривень. Серед якого:
 
Сучасний ультразвуковий діагностичний апарат, який крім обстеження на хірургічну та ортопедичну патологію, буде задіяно ще й для анестезіології: регіонарна анестезія при оперативних втручаннях з метою зменшення вживання анальгетиків пункція артерій та центральних вен, тощо.
 
Електроенцефалограф з відео-моніторингом для обстеження дітей із різною патологією функціонування головного мозку та фіксуванням його фізіологічного стану, що є основним «золотим стандартом» для підтвердження або спростування діагнозу епілепсії. Найбільш важливим у діагностиці епілепсії є довготривалий ВЕЕГ-моніторинг з включенням денного або нічного сну.
 
Дефібрилятор, який потенційно може врятувати життя людини з раптовою зупинкою серця, пов’язаною порушенням серцевого ритму.
 
Адміністрація лікарні виражає щиру подяку Єві Пандор, керівнику угорського відділення лицарів Госпітальєрів Суверенного Ордену Святого Іоанна Єрусалимського та Благодійній організації «Благодійний Фонд Закарпатських Баптистів» в особі голови фонду Надь Чабі. А також усім, хто долучився до збору коштів для обстеження наших маленьких пацієнтів.
No Comments

Post A Comment