в Закарпатській ОДЛ успішно прооперували 9-річного хлопчика зі щілиною в піднебінні
3186
post-template-default,single,single-post,postid-3186,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-3186

в Закарпатській ОДЛ успішно прооперували 9-річного хлопчика зі щілиною в піднебінні

в Закарпатській ОДЛ успішно прооперували 9-річного хлопчика зі щілиною в піднебінні

Дитина потрапила в лікарню після кількох невдалих операцій в інших областях України, які не тільки НЕ допомогли, а навіть погіршили стан хлопчика. Рідні вже втратили будь-яку надію на одужання свого сина, допоки допомогти не погодились американські хірурги.
 
Хлопчика прооперували в Закарпатській ОДЛ спільно з дитячим лікарем-хірургом Yan Shelelo (Яном Олександровичем Шелельо).
 
Контроль стану пацієнта під час операційного втручання, а також післяопераційний догляд у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії забезпечила команда анестезіологів на чолі з лікарем реанімаційного
відділення ОДЛ, дитячим анестезіологом Антоном Антоновичем Кізманом.
 
Операція тривала понад 5 годин й завершилася успішно. Нині у хлопчика триває реабілітація. Нарешті він може нормально харчуватися та розмовляти й вже за кілька років й зовсім забуде про важку хворобу, що не давала повноцінно жити.
 
Співпраця з провідними американськими хірургами стала можлива завдяки зусиллям адміністрації Закарпатської ОДЛ. Для українських медиків – це чудова можливість перейняти досвід американських колег та опанувати нові, ефективні методики для допомоги своїм важкохворим пацієнтам.
No Comments

Post A Comment