В Закарпатській ОДЛ з’явився сучасний апарат для ефективної діагностики захворювань вуха, горла та носа
4447
post-template-default,single,single-post,postid-4447,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-4447

В Закарпатській ОДЛ з’явився сучасний апарат для ефективної діагностики захворювань вуха, горла та носа

В Закарпатській ОДЛ з’явився сучасний апарат для ефективної діагностики захворювань вуха, горла та носа

В Закарпатській ОДЛ з’явився сучасний апарат для ефективної діагностики захворювань вуха, горла та носа.
    Великою перевагою цього апарату є те, що з ним процедури абсолютно безболісні.
    У відділенні працює команда молодих лікарів-отоларингологів:
 
◾Юрій Олексійович Ошуст
◾Ігор Миколайович Бурлуцький
◾Василь Олександрович Святенко.
 
        За словами лікарів, близько 30-ти дітей вже встигли пройти обстеження назоендоскопом.
     Апарат був подарований лікарні Ukrainian Federation of America (UFA) | Українська Федерація Америки (УФА) спільно з Oksana Jackson
  Гнучкий фіброоптичний риноларингоскоп є важливим інструментом для проведення ринологічних досліджень та процедур. Він використовується лікарями для візуального огляду носових ходів, голосових зв’язок, горла та сусідніх ділянок включаючи слизову оболонку, поліпи носових ходів, розщіленя твердого та мʼякого піднебіння (вовча паща), гіпертрофія аденоїдів, аномалії будови ЛОР-органів шляхом введення гнучкої трубки з камерою та світлодіодним джерелом освітлення.
     Цей апарат має безліч переваг:
 
◾Мінімальний дискомфорт для пацієнта: Гнучка конструкція дозволяє легко проникнути в носові ходи без значного дискомфорту для пацієнта, порівняно з ригідними ендоскопами.
◾Висока точність діагностики: Гнучкий назоендоскоп забезпечує чітке та детальне зображення внутрішніх структур, що дозволяє точно оцінити стан тканин та виявити патологічні зміни.
◾Можливість виконання процедур: В окремих випадках назоендоскоп може використовуватися для проведення деяких процедур, таких як забір біопсійних зразків, видалення поліпів або інших патологічних утворень.
◾Мобільність та легкість у використанні: Гнучкий назоендоскоп легко переносити та маніпулювати, що дозволяє лікарям проводити дослідження та процедури в різних умовах, включаючи амбулаторний прийом чи операційну.
◾Відеозапис процедури: назоендоскоп має вбудовану медичну портативну камеру. Зображення та відео можна транслювати одразу в комп’ютер або ж записувати його й зберігати для подальношо аналізу.
 
         Адміністрація Закарпатської ОДЛ висловлює щиру вдячність партнерам за підтримку та співпрацю.
No Comments

Post A Comment