Важлива інформація: КНП «Обласна дитяча лікарня»
1884
post-template-default,single,single-post,postid-1884,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-1884

Важлива інформація: КНП «Обласна дитяча лікарня»

Важлива інформація: КНП «Обласна дитяча лікарня»

Шановні співвітчизники!
 
Пройшло вже більше тижня з часу, коли на нашу Україну віроломно напала московія. На Сході та в Центрі нашої держави розгорілися запеклі бої. Ворог безперервно бомбить та веде ракетні обстріли мирних кварталів наших міст та сіл. Це спонукало наших громадян, особливо сімей з неповнолітніми дітьми, вдатися до евакуації з місць бойових дій. На сьогоднішній день вже більше мільйона жінок і дітей покинуло Україну.
 
Через Закарпаття, яке межує з 4-ма країнами ЄС, проходить один з основних трафіків еміграції. Наразі тут та на кордонах сконцентровано кількадесят тисяч маленьких дітей. Саме під час тривалих подорожей або переселення можуть виникати розлади їхнього здоров’я. Тому, наголошуємо, що КНП «Обласна дитяча лікарня» є лікарнею, що забезпечує висококваліфіковану стаціонарну і поліклінічну медичну допомогу дитячому населенню.
 
Лікарня географічно рівновіддалена від прикордонних переходів та регіонів області і розміщена за адресою:
 
м. Мукачево, вул. Франка, 41
 
Роботу поліклініки забезпечено з 8 до 20 год щодня.
 
Медичне забезпечення дітей у стаціонарі черговими педіатром проводиться круглодобово на приймальному відділенні стаціонару. Тут же, у разі потреби, хворі отримають постійну консультацію невролога, окуліста, кардіолога та інших вузьких спеціалістів. Надання екстреної невідкладної медичної допомоги при гострих і раптових станах, незалежно від місця проживання і віку дитини постійно забезпечено, травматологом, хірургом та анестезіологами.
 
Ми чекаємо на Вас.
 
Медичне забезпечення хворої дитини БЕЗКОШТОВНЕ.
 
Їй надаються рівні державні гарантії для реалізації права на охорону здоров’я незалежно від віку, раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, зареєстрованого місця проживання, за ознакою мови або іншими ознаками.
 
Слава Україні! Світло переможе тьму!
No Comments

Post A Comment