Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»
4758
post-template-default,single,single-post,postid-4758,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-4758

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» (англ. The All-Ukrainian mental health program «How Are U?») — це ініціатива, що спрямована на розбудову якісної системи надання послуг у сфері психосоціальної підтримки та розвиток культури піклування про ментальне здоров’я.

Під час війни діти стикаються з низкою нових викликів: переїзди, переживання за рідних на фронті, поранення та навіть смерть близьких людей. У таких складних життєвих ситуаціях у них виникає багато запитань, на які вони не в змозі знайти відповіді самостійно. Завдання дорослих — пояснити їм, що відбувається та допомогти пережити важкий період.

Важливо також допомогти дитині зрозуміти, яку емоцію вона зараз переживає. Зрозуміти, як зняти напруження за допомогою рухової активності, міміки та голосу чи як опанувати тривогу або страх.

На ці запитання можна знайти відповіді в матеріаах, підготованих фахівцями в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

No Comments

Post A Comment