як отримати антибіотики за рецептом
2327
post-template-default,single,single-post,postid-2327,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-2327

як отримати антибіотики за рецептом

як отримати антибіотики за рецептом

Як отримати рецепт на антибіотик:

  • Пацієнт повинен звернутися до лікаря. Це може бути лікар як первинної медичної допомоги, так і спеціаліст (терапевт, хірург, стоматолог тощо). Декларація для цього не потрібна.
  • Після огляду лікар за потреби випише е-рецепт на антибіотик та видасть пацієнтові інформаційну довідку, що містить всю інформацію про призначення (або паперовий рецепт, якщо установа не працює з ЕСОЗ).
  • Пацієнт може придбати антибіотик за рецептом у будь-якій аптеці. Для цього достатньо надати інформаційну довідку або паперовий рецепт. Зазначимо, купити антибіотик за рецептом можна протягом 30 днів із моменту його виписки.
No Comments

Post A Comment