Закарпатська обласна дитяча лікарня отримала від Угорщини 45 комп’ютерів
3505
post-template-default,single,single-post,postid-3505,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-3505

Закарпатська обласна дитяча лікарня отримала від Угорщини 45 комп’ютерів

Закарпатська обласна дитяча лікарня отримала від Угорщини 45 комп’ютерів

Пакет допомоги для цифровізації і осучаснення лікарні надано за сприяння Уряду Угорщини, зокрема за підтримки заступника міністра МЗЕС Угорщини Модьора Левенте та Товариства угорської культури Закарпаття.
 
“У інформаційному просторі України є багато різних публікацій про Угорщину, але є факти. Сьогоднішня допомога у стислий термін – один із фактів справжньої підтримки. Буквально 2 місяці тому озвучили перед паном Левенте про таку потребу, і зараз маємо результат. Таким чином, нам вдалося вирішити питання діджиталізації у нашому комунальному закладі”, – зауважив Володимир Чубірко.
 
“Отримали вагому допомогу. Техніку (комп’ютери, клавіатури, мишки та принтери) закуплено в Україні. На кожному комп’ютері встановлено ліцензійний офіс та антивірусну програму. Це не просто робочі місця для наших лікарів. НСЗУ виставляє свої вимоги для електронної реєстрації всіх обстежень. Комп’ютеризація розширить спектр наших послуг, а отже, збільшить можливість отримати ще більше коштів від НСЗУ”, – розповіла керівник лікарні, депутатка облради Єлизавета Біров.
 
У урочистій передачі допомоги також взяли участь депутат облради Йосип Борто та Генконсул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бачкаї.
Barta József
Erzsébet Biro
No Comments

Post A Comment