Закарпатська ОДЛ поновлює роботу виїзної поліклініки
3064
post-template-default,single,single-post,postid-3064,single-format-standard,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-3064

Закарпатська ОДЛ поновлює роботу виїзної поліклініки

Закарпатська ОДЛ поновлює роботу виїзної поліклініки

Стаття 2 Європейської хартії прав пацієнтів 2002 року визначає, що кожен має право на доступність медичних послуг, яких він потребує за станом здоров’я.
 
Медичну допомогу повинні отримувати всі, незалежно від фінансових можливостей, місця проживання, виду захворювання або звернення до лікаря.
 
Вже багато років тому в поліклінічному відділенні ОДЛ створена виїзна бригада медиків. Нещодавно, рішенням адміністрації КНП «Обласна дитяча лікарня» ЗОР було відновлено функціонування цієї форми роботи, щоб покращити доступ до медичних послуг дітям та вимушено переміщеним особам у воєнний час.
 
Вже з початку року спеціалістами дитячої поліклініки ОДЛ було проведено виїзди та оглянуто вихованців закладів обласного підпорядкування:
✔️Великоберезнянська загальноосвітня санаторна школа інтернат І-ІІІ ступнів.
✔️Домбоківська спеціальна школа І-ІІст.
✔️Ужгородський науковий ліцей.
✔️Чинадієвський дошкільний навчальний заклад інтернатного типу.
✔️Хустська спеціальна школа І-ІІ ступенів.
 
▫️Усього зроблено 5 виїздів
▫️Задіяно 15 лікарів
▫️Оглянуто 572 вихованців цих закладів, з них 90 дітей з числа ВПО.
 
За результатами медоглядів кожній дитині було зроблено висновок про стан здоров’я, а за необхідності рекомендовано більш детальне обстеження або лікування в ОДЛ.
No Comments

Post A Comment